Zbuduj z lego Magiczny kufer z Hogwartu

Jaki jest idealny prezent dla fana Harry’ego Pottera, który chętnie wybrałby się w podróż do Hogwartu? Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych na rynku gadżetów inspirowanych światem czarodziejów, pomysłów na prezent nie brakuje. Jednym z nich może być np. Magiczny kufer z Hogwartu. Czym jest ten wyjątkowy kuferek i z myślą o kim został stworzony?

Magiczny kufer z Hogwartu – kolejna zabawka we świata czarodziejów

Fani Harry’ego Pottera mają do dyspozycji nie tylko książki, filmy, gry, ale i mnogość różnego rodzaju gadżetów i zabawek, które pozwolą im zagłębić się w ten świat i poczuć jego magiczny klimat. Taką też zabawką jest Magiczny kufer z hogwartu 76399. To nic innego jak rozbudowany zestaw klocków Lego, dzięki któremu zbudujemy swój własny, spersonalizowany kuferek, który zabierze nas ze sobą w podróż do świata magicznych zwierząt, zaklęć ochronnych, pojedynków i roślin o niezwykłych właściwościach, czyli do świata czarodziejów. Dzięki wymiennym elementom fan będzie mógł stworzyć kuferek zgodnie z barwami swojego domu: Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu lub Ravenclawu. W zależności od tego, z cechami którego domu się utożsamia. Środek zbudowanego kuferka pełen jest postaci i dodatkowych elementów, dzięki którym urządzić możemy inscenizację:

– uczty w Wielkiej Sali, gdzie spotykają się na posiłki wszyscy uczniowie i bohaterowie;

ceremonii przydziału do jednego z domów;

– uczty powitalnej dla nowych uczniów w jednym z pokojów wspólnych.

Komu warto sprezentować Magiczny kufer z Hogwartu?

Magiczny kufer z Hogwartu najbardziej spodoba się fanom Harry’ego Pottera, szczególnie tym, którzy skończyli 8 lat (taki jest minimalny wiek wyznaczony przez producenta). Niezliczone elementy dodatkowe, które można dopasowywać do wybranej sceny, sprawiają, że zabawa na pewno nie znudzi się nam po 5 sekundach. Dodatkowo kufer ozdobić można naklejkami, które prezentują: list z Hogwartu z listą niezbędnych podręczników i artykułów, bilet na pociąg, miotłę, kremowe piwo i wiele, wiele innych.