Magiczny kufer z Hogwartu 76399 z serii LEGO Harry Potter

Prawdziwa gratka dla fanów przygód młodego czarodzieja! Magiczny kufer z hogwartu 76399 na każdą kieszeń to przenośna walizka, która w swoim wnętrzu kryje znane z książek i filmów miejsca, minifigurki i akcesoria. Ten zestaw klocków LEGO zawiera 603 elementy, co generuje sporo możliwości. Po złożeniu można go okleić dołączonymi do zestawu naklejkami. Z boku znajdują się uchwyty, jak w tradycyjnych kufrach, a dostęp do wnętrza otwiera magiczny kluczyk. W pudełku znajduje się sześć figurek – Minerwy McGonagall oraz pięciu uczniów, którym możesz wybrać włosy, torsy, a nawet buzie. Z dostępnych klocków można stworzyć pokój wspólny, Wielką Salę z ucztą powitalną lub ceremonią przydziału do poszczególnych domów. Dzięki prostemu mechanizmowi kufer można wygodnie otwierać i zamykać. Iście magiczny zestaw, idealny jako prezent dla bliskiej osoby, która uwielbia magiczny świat Harr’ego Pottera!

Wybierz się w magiczną podróż!

Jeszcze żaden z dostępnych zestawów z serii LEGO Harry Potter nie był tak konfigurowalny! Magiczny kufer z Hogwartu 76399 można ozdobić klockami w kolorze wybranego domu. Nie jesteś zdecydowany? Zrób kolorową wersję. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Kufer możesz dowolnie modyfikować, co generuje mnóstwo zabawy. Zawiera wiele świetnych akcesoriów. Fani bez problemu odszukają Fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta, okładkę gazety Żongler, podręcznik do nauki eliksirów, Tiarę Przydziału, Mapę Huncwotów, czekoladową żabę czy charakterystyczne klepsydry na punkty. Detale zachwycą każdego, a złożony zestaw będzie cieszył oko w każdej konfiguracji. 

Kufer z Hogwartu o wielu konfiguracjach 

Od Ciebie zależy czy wybierzesz Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw czy Slytherin! Kufer z Hogwartu 76399 to zestaw LEGO, który spodoba się nie tylko młodym adeptom Szkoły Magii i Czarodziejstwa, ale także dorosłym fanom wychowanym na kultowych książkach J.K. Rowling. Pozwala wyzwolić pokłady kreatywności w tworzeniu i ustawianiu scenek, gwarantując przy tym ogromną frajdę. Wybierz się na prawdziwą przygodę pełną czarów! Warto zamówić ten wyjątkowy zestaw i dołożyć go do swojej kolekcji!