Kuferek zapewni dzieciom magiczną zabawę i niezapomniane chwile

Zastanawiając się nad ciekawymi propozycjami zabawy dla dzieci, można pokusić się o coś wyjątkowego. Pomysł ten powinien szczególnie przypaść do gustu młodym osobom zafascynowanym światem pewnego czarodzieja. “Magiczny kufer z hogwartu 76399 prezent pod choinkę” to świetna okazja dla pociech, żeby poczuć niesamowity klimat “Harry’ego Pottera”.

Co takiego kryje się w kuferku?

Kolejna propozycja od LEGO zachwyca pod wieloma względami. Sam kuferek prezentuje się znakomicie. Tyle że nie tylko jego wygląd ma znaczenie. Jest też możliwość ozdobienia go barwami ulubionego domu z Hogwartu. Pozwala to dzieciom osobiście decydować o wyborze, co przekłada się na większe chęci do zabawy. Miałem okazję to zaobserwować w przypadku mojego syna, dla którego nabyłem ten zestaw klocków. Dzięki temu kufer może wyglądać tak, jak pociecha sobie tego zażyczy.

Postawiono również na kreatywność, co bardzo mi się podoba. Dzieci mogą zbudować kilka postaci znanych z filmów, jak i zaprojektować własne. Służy do tego wiele elementów w postaci włosów, kolorów skóry oraz przydatnych akcesoriów. Na tym jeszcze nie koniec. Są także różnorodne meble oraz przedmioty co zachęca do puszczenia wodzy wyobraźni i skorzystania z twórczych mocy kreatywności. Dochodzą do tego trzy sceny filmowe, które można odegrać z pomocą tych klocków. Wszystko to daje spore możliwości do zabawy i wystarczy tylko wykazać się inwencją.

“Magiczny kufer z Hogwartu” to świetny pomysł na ciekawą aktywność

Dzieci z pewnością się nim zachwycą. Tym bardziej że jego cena nie jest aż tak wygórowana. Według mnie ten zestaw LEGO sprawdza się idealnie podczas zabawy. Widzę, jak mój syn z wielkim zainteresowaniem nie tylko buduje, lecz i wymyśla różne scenariusze. Dlatego cenię ze swojej strony tego typu propozycję aktywnej i rozwijającej wyobraźnię zabawy. Zachęcam też do przekonania się o tym. Najlepiej wręczając klocki dzieciom i obserwując je podczas zabawy. Można też śmiało do nich dołączyć, jeśli uwielbia się świat młodego czarodzieja. Doświadczenie magicznego uniwersum znanego z filmów i książek z pewnością przyniesie wszystkim dużo radości.